Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/silhouette-business-people-discussion-meeting-cityscape-team-concept-1024x512.jpg)
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Tην Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022 συγκεντρώθηκαν διαδικτυακά τα εκλεγέντα κατά τις εκλογές της 13ης Μαρτίου 2022 μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου της ομοσπονδίας : “Ελληνική Ομοσπονδία Εδαφοσφαίρισης” (Ε.Ο.ΕΔ), κατόπιν πρόσκλησης του εκλεγμένου από τις αρχαιρεσίες προέδρου κ. Χρονοπούλου Κωσταντίνου.Σύμφωνα με το καταστατικό το νεοεκλεγέν Διοικητικό Συμβούλιο συγκροτήθηκε σε σώμα, ως ακολούθως:
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/xronopoulos-1-169x300.jpg)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/karamanidis-1-230x300.jpg)
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/sourmpi-300x300.jpg)
ΣΟΥΡΜΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/karamanidis-230x300.png)
ΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΠΛ. Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/maslintsi-1-220x300.jpg)
ΜΑΣΛΙΝΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡA
ΤΑΜΙΑΣ
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/armaos-1-200x300.jpg)
ΑΡΜΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΚΛΩΝΤ
ΑΝΑ/ΤΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
![](https://hpf.gr/wp-content/uploads/2023/04/papavasileiou-1-215x300.jpg)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΦΟΡΟΣ ΑΘΛ. ΟΜΑΔΩΝ