ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2vs2 2022

Από το διπλανό Menu Bar, μπορείτε να δείτε ολόκληρη την διαδρομή προς την κορφή για όλους τους διαγωνιζομένους....

Event 1
Doublettes Men 2022

Round 1 Home Guest  
1 GOUDAS / LAGOS G. VAMVASAKIS / MADENTZOGLOU 11:13
2 GRIGORAKIS / KOKOLIS GALANIS / ALEXIOU TH. 13:6
3 ANTONAKAS / MARGARITIS ELGUILLE / KAMOUTSIS 11:13
4 PLAKOTARIS / DELMEKOURAS KOTSIS / KARASAVOGLOU 13:12
5 LAGOS N. / CELA PAVLOU / MARINOS 8:13
6 NIKOLOS / GEORGIOU SPANOS / KLEIDOPOULOS 13:9
7 PIERRAKOS / MATSATSINIS BOURANIS / PAPADOPOULOS 10:13
8 SKARIOTIS / KOLETSIS TZAMALOUKAS / LAGOS ATH. 13:2
9 PAPAGEORGIOU TH / DIMITRIADIS SARIGIANNIDIS / STAVRIDIS 3:13
10 PIKRAMENOS / MASSAD KAKOLIRIS / LEMONIS 13:5
11 KARAMANIDIS / KOUKOS GEVEZOS / HOUDOUMADIS 13:10
12 SOTIRHOS / ALPAKIS SGOUROPOULOS / BOURDARAS 3:13
13 RATAFIKARIVOHITRA / OZDEMIR DOUKOS / TZIMAS V. 3:13
14 PANTOS / TSEKOURAS MYTILINAIOS / HATZISTAMATIS 3:13
15 BOLOVINIS / LAKIOS DODOROS / PAPAGEORGIOU SOT 0:13
16 OIKONOMOU / POULIANOS EXARHOS / PAPPAS 13:10
17 KONTOGIORGIS / ARAVANIS GIANNAKOS / BELLOS 6:13
18 KOUFOPOULOS / VOTSIKAS BOBOTSARIS / FOUNTOGLOU 7:13
19 HOPPER / GUY LE MESTRE ZACHAREAS / PAFLIAS 13:1
20 STAVRIDIS G / BARI SPATHIAS / DAMALAS 13:5
21 IOAKEIMIDIS / ALEXIOU AL. MIXALOS / GOUNARAS 7:13
22 PAPAVASILIOU / ABAZIS LE SIMPLE / CHEVALIER 9:8
23 HATZIMINAS / BESIS KARATZAFERIS / NASIS 13:5
24 HARISIS / TSAKIRIS SARIGIANNIS / LAMBROU 13:9
25 TEFAS / SOFIS ASONITIS / GEORGIOU-GEORGIADIS 13:3
26 PELEKOUDAS / TZEFRONIS ANAGNOSTOPOULOS / TZIMAS P 11:13
       
Round 2 Home Guest  
27 VAMVASAKIS / MADENTZOGLOU BOURANIS / PAPADOPOULOS 12:13
28 OIKONOMOU / POULIANOS SARIGIANNIDIS / STAVRIDIS 8:13
29 MYTILINAIOS / HATZISTAMATIS SGOUROPOULOS / BOURDARAS 13:2
30 PAVLOU / MARINOS STAVRIDIS G / BARI 10:13
31 MIXALOS / GOUNARAS TEFAS / SOFIS 6:13
32 PLAKOTARIS / DELMEKOURAS ELGUILLE / KAMOUTSIS 7:13
33 KARAMANIDIS / KOUKOS HOPPER / GUY LE MESTRE 1:13
34 SKARIOTIS / KOLETSIS PAPAVASILIOU / ABAZIS 8:13
35 DOUKOS / TZIMAS V. GRIGORAKIS / KOKOLIS 1:13
36 HARISIS / TSAKIRIS BOBOTSARIS / FOUNTOGLOU 13:5
37 PIKRAMENOS / MASSAD ANAGNOSTOPOULOS / TZIMAS P 9:12
38 HATZIMINAS / BESIS NIKOLOS / GEORGIOU 3:13
39 DODOROS / PAPAGEORGIOU SOT GIANNAKOS / BELLOS 10:13
40 KOUFOPOULOS / VOTSIKAS IOAKEIMIDIS / ALEXIOU AL. 5:13
41 GEVEZOS / HOUDOUMADIS KOTSIS / KARASAVOGLOU 8:13
42 KAKOLIRIS / LEMONIS SPANOS / KLEIDOPOULOS 4:13
43 ANTONAKAS / MARGARITIS PELEKOUDAS / TZEFRONIS 6:13
44 LAGOS N. / CELA GOUDAS / LAGOS G. 9:13
45 SARIGIANNIS / LAMBROU BOLOVINIS / LAKIOS 9:13
46 KONTOGIORGIS / ARAVANIS RATAFIKARIVOHITRA / OZDEMIR 6:13
47 SOTIRHOS / ALPAKIS EXARHOS / PAPPAS 6:13
48 KARATZAFERIS / NASIS TZAMALOUKAS / LAGOS ATH. 13:8
49 PIERRAKOS / MATSATSINIS PANTOS / TSEKOURAS 10:13
50 LE SIMPLE / CHEVALIER ASONITIS / GEORGIOU-GEORGIADIS 13:7
51 PAPAGEORGIOU TH / DIMITRIADIS ZACHAREAS / PAFLIAS 8:13
52 GALANIS / ALEXIOU TH. SPATHIAS / DAMALAS 13:7
       
Round 3 Home Guest  
53 KARAMANIDIS / KOUKOS STAVRIDIS G / BARI 11:12
54 PAPAVASILIOU / ABAZIS SARIGIANNIDIS / STAVRIDIS 8:13
55 BOURANIS / PAPADOPOULOS HARISIS / TSAKIRIS 11:13
56 TEFAS / SOFIS MYTILINAIOS / HATZISTAMATIS 10:13
57 NIKOLOS / GEORGIOU GRIGORAKIS / KOKOLIS 6:13
58 ANAGNOSTOPOULOS / TZIMAS P GIANNAKOS / BELLOS 0:13
59 ELGUILLE / KAMOUTSIS RATAFIKARIVOHITRA / OZDEMIR 13:0
60 KOTSIS / KARASAVOGLOU BOBOTSARIS / FOUNTOGLOU 12:13
61 PIKRAMENOS / MASSAD BOLOVINIS / LAKIOS 13:8
62 EXARHOS / PAPPAS PELEKOUDAS / TZEFRONIS 12:11
63 DODOROS / PAPAGEORGIOU SOT PANTOS / TSEKOURAS 13:4
64 SGOUROPOULOS / BOURDARAS IOAKEIMIDIS / ALEXIOU AL. 13:10
65 ZACHAREAS / PAFLIAS HATZIMINAS / BESIS 13:3
66 HOPPER / GUY LE MESTRE LE SIMPLE / CHEVALIER 9:12
67 GOUDAS / LAGOS G. GALANIS / ALEXIOU TH. 13:2
68 PAVLOU / MARINOS PLAKOTARIS / DELMEKOURAS 13:9
69 VAMVASAKIS / MADENTZOGLOU SKARIOTIS / KOLETSIS 13:10
70 MIXALOS / GOUNARAS DOUKOS / TZIMAS V. 7:13
71 KARATZAFERIS / NASIS OIKONOMOU / POULIANOS 9:12
72 SPANOS / KLEIDOPOULOS SPATHIAS / DAMALAS 9:13
73 SOTIRHOS / ALPAKIS LAGOS N. / CELA 7:13
74 KOUFOPOULOS / VOTSIKAS KONTOGIORGIS / ARAVANIS 13:6
75 GEVEZOS / HOUDOUMADIS KAKOLIRIS / LEMONIS 13:9
76 SARIGIANNIS / LAMBROU ANTONAKAS / MARGARITIS 13:8
77 ASONITIS / GEORGIOU-GEORGIADIS PAPAGEORGIOU TH / DIMITRIADIS 13:3
78 PIERRAKOS / MATSATSINIS TZAMALOUKAS / LAGOS ATH. 13:1
       
Round 4 Home Guest  
79 ELGUILLE / KAMOUTSIS GIANNAKOS / BELLOS 4:13
80 HARISIS / TSAKIRIS GRIGORAKIS / KOKOLIS 5:13
81 SARIGIANNIDIS / STAVRIDIS STAVRIDIS G / BARI 13:7
82 MYTILINAIOS / HATZISTAMATIS DOUKOS / TZIMAS V. 8:13
83 DODOROS / PAPAGEORGIOU SOT KARAMANIDIS / KOUKOS 13:4
84 LE SIMPLE / CHEVALIER EXARHOS / PAPPAS 10:12
85 VAMVASAKIS / MADENTZOGLOU PAVLOU / MARINOS 13:2
86 ZACHAREAS / PAFLIAS OIKONOMOU / POULIANOS 5:13
87 TEFAS / SOFIS SGOUROPOULOS / BOURDARAS 13:9
88 PAPAVASILIOU / ABAZIS NIKOLOS / GEORGIOU 13:8
89 GOUDAS / LAGOS G. BOURANIS / PAPADOPOULOS 13:3
90 BOBOTSARIS / FOUNTOGLOU PIKRAMENOS / MASSAD 13:10
91 ANAGNOSTOPOULOS / TZIMAS P LAGOS N. / CELA 7:13
92 SPATHIAS / DAMALAS RATAFIKARIVOHITRA / OZDEMIR 13:6
93 SPANOS / KLEIDOPOULOS PELEKOUDAS / TZEFRONIS 13:0
94 IOAKEIMIDIS / ALEXIOU AL. SARIGIANNIS / LAMBROU 2:13
95 GEVEZOS / HOUDOUMADIS HATZIMINAS / BESIS 13:10
96 PLAKOTARIS / DELMEKOURAS BOLOVINIS / LAKIOS 13:7
97 KARATZAFERIS / NASIS KOTSIS / KARASAVOGLOU 12:13
98 ASONITIS / GEORGIOU-GEORGIADIS PANTOS / TSEKOURAS 5:13
99 KOUFOPOULOS / VOTSIKAS HOPPER / GUY LE MESTRE 0:13
100 GALANIS / ALEXIOU TH. MIXALOS / GOUNARAS 13:10
101 PIERRAKOS / MATSATSINIS SKARIOTIS / KOLETSIS 2:13
102 SOTIRHOS / ALPAKIS KAKOLIRIS / LEMONIS 13:10
103 KONTOGIORGIS / ARAVANIS PAPAGEORGIOU TH / DIMITRIADIS 6:13
104 TZAMALOUKAS / LAGOS ATH. ANTONAKAS / MARGARITIS 13:8
       
Round 5 Home Guest  
105 SARIGIANNIDIS / STAVRIDIS GRIGORAKIS / KOKOLIS 13:5
106 GIANNAKOS / BELLOS VAMVASAKIS / MADENTZOGLOU 13:1
107 HOPPER / GUY LE MESTRE ELGUILLE / KAMOUTSIS 13:5
108 MYTILINAIOS / HATZISTAMATIS DODOROS / PAPAGEORGIOU SOT 13:5
109 DOUKOS / TZIMAS V. HARISIS / TSAKIRIS 13:11
110 PAPAVASILIOU / ABAZIS BOBOTSARIS / FOUNTOGLOU 13:8
111 STAVRIDIS G / BARI EXARHOS / PAPPAS 11:13
112 TEFAS / SOFIS GOUDAS / LAGOS G. 8:13
113 OIKONOMOU / POULIANOS SGOUROPOULOS / BOURDARAS 8:13
114 LAGOS N. / CELA SPATHIAS / DAMALAS 13:5
115 SPANOS / KLEIDOPOULOS ANAGNOSTOPOULOS / TZIMAS P 13:6
116 PLAKOTARIS / DELMEKOURAS ZACHAREAS / PAFLIAS 13:10
117 BOURANIS / PAPADOPOULOS GEVEZOS / HOUDOUMADIS 13:10
118 PANTOS / TSEKOURAS LE SIMPLE / CHEVALIER 13:10
119 PAVLOU / MARINOS SKARIOTIS / KOLETSIS 13:10
120 KOTSIS / KARASAVOGLOU PIKRAMENOS / MASSAD 13:4
121 NIKOLOS / GEORGIOU SARIGIANNIS / LAMBROU 5:13
122 GALANIS / ALEXIOU TH. PAPAGEORGIOU TH / DIMITRIADIS 13:6
123 KOUFOPOULOS / VOTSIKAS RATAFIKARIVOHITRA / OZDEMIR 13:2
124 KARAMANIDIS / KOUKOS PELEKOUDAS / TZEFRONIS 11:13
125 ASONITIS / GEORGIOU-GEORGIADIS HATZIMINAS / BESIS 13:1
126 SOTIRHOS / ALPAKIS KARATZAFERIS / NASIS 13:6
127 MIXALOS / GOUNARAS BOLOVINIS / LAKIOS 7:13
128 TZAMALOUKAS / LAGOS ATH. IOAKEIMIDIS / ALEXIOU AL. 13:5
129 PIERRAKOS / MATSATSINIS KONTOGIORGIS / ARAVANIS 13:6
130 KAKOLIRIS / LEMONIS ANTONAKAS / MARGARITIS 13:9
Final Ranking Event 1
Final Ranking Doublettes Men 2022

Rank Name 1 Name 2 Club Score BHN fBHN Games Points
1. SARIGIANNIDIS STAVRIDIS AGS PREVEZAS 5 15 73 5:0 65:31
2. GIANNAKOS BELLOS AGS PREVEZAS 5 11 71 5:0 65:21
3. GRIGORAKIS KOKOLIS PALAIO FALIRO PC 4 17 72 4:1 57:31
4. MYTILINAIOS HATZISTAMATIS PIRAEUS PC 4 16 68 4:1 60:33
5. GOUDAS LAGOS G. PALAIO FALIRO PC 4 15 70 4:1 63:35
6. PAPAVASILIOU ABAZIS VOULIAGMENI PC 4 14 75 4:1 56:45
7. DOUKOS TZIMAS V. PREVEZA AMPALI 4 13 74 4:1 53:42
8. EXARHOS PAPPAS IOANNINA PC 4 12 69 4:1 60:51
9. HOPPER GUY LE MESTRE PALAIO FALIRO PC 4 10 65 4:1 61:19
10. VAMVASAKIS MADENTZOGLOU AIGALEO PC 3 17 68 3:2 52:49
11. HARISIS TSAKIRIS VOULA PC 3 17 66 3:2 55:51
12. STAVRIDIS G BARI PALAIO FALIRO PC 3 15 68 3:2 56:52
13. DODOROS PAPAGEORGIOU SOT AGS PREVEZAS 3 15 66 3:2 54:34
14. OIKONOMOU POULIANOS AGS PREVEZAS 3 15 63 3:2 54:50
15. PAVLOU MARINOS PEDION AREOS PC 3 14 72 3:2 51:53
16. BOURANIS PAPADOPOULOS AIGALEO PC 3 14 68 3:2 53:58
17. TEFAS SOFIS PREVEZA AMPALI 3 14 67 3:2 57:44
18. BOBOTSARIS FOUNTOGLOU AGS PREVEZAS 3 14 62 3:2 52:55
19. LAGOS N. CELA PIRAEUS PC 3 13 69 3:2 56:45
20. SGOUROPOULOS BOURDARAS LEFKADA AMPALI 3 13 68 3:2 50:47
21. PANTOS TSEKOURAS AGS PREVEZAS 3 13 68 3:2 46:51
22. PLAKOTARIS DELMEKOURAS MARATHON PC 3 13 62 3:2 55:55
23. ELGUILLE KAMOUTSIS PALAIO FALIRO PC 3 13 56 3:2 48:44
24. GALANIS ALEXIOU TH. MARATHON PC 3 12 70 3:2 47:49
25. KOTSIS KARASAVOGLOU AGS PREVEZAS 3 11 58 3:2 63:50
26. SPANOS KLEIDOPOULOS VOULIAGMENI PC 3 9 62 3:2 57:36
27. SARIGIANNIS LAMBROU AGS PREVEZAS 3 8 66 3:2 57:41
28. LE SIMPLE CHEVALIER PALAIO FALIRO PC 2 17 59 2:3 53:50
29. NIKOLOS GEORGIOU AGS PREVEZAS 2 15 57 2:3 45:51
30. ANAGNOSTOPOULOS TZIMAS P MARATHON PC 2 15 54 2:3 38:59
31. SKARIOTIS KOLETSIS PREVEZA AMPALI 2 14 61 2:3 54:43
32. SPATHIAS DAMALAS PANIONIOS GSS 2 13 60 2:3 43:54
33. BOLOVINIS LAKIOS GALATSI PC 2 12 60 2:3 41:55
34. ZACHAREAS PAFLIAS VOULIAGMENI PC 2 12 59 2:3 42:50
35. SOTIRHOS ALPAKIS AIGALEO PC 2 12 58 2:3 42:55
36. PIKRAMENOS MASSAD PALAIO FALIRO PC 2 11 61 2:3 49:51
37. ASONITIS GEORGIOU-GEORGIADIS GALATSI PC 2 10 65 2:3 41:43
38. PELEKOUDAS TZEFRONIS LEFKADA AMPALI 2 10 61 2:3 48:55
39. PIERRAKOS MATSATSINIS VOULA PC 2 10 58 2:3 48:46
40. GEVEZOS HOUDOUMADIS MARATHON PC 2 9 57 2:3 54:58
41. KOUFOPOULOS VOTSIKAS GALATSI PC 2 9 57 2:3 38:47
42. TZAMALOUKAS LAGOS ATH. GALATSI PC 2 6 57 2:3 37:52
43. KARAMANIDIS KOUKOS PREVEZA AMPALI 1 14 59 1:4 40:61
44. MIXALOS GOUNARAS MARATHON PC 1 13 62 1:4 43:59
45. PAPAGEORGIOU TH DIMITRIADIS PETANCOLIQUES 1 12 60 1:4 33:58
46. RATAFIKARIVOHITRA OZDEMIR PEDION AREOS PC 1 11 59 1:4 24:58
47. KARATZAFERIS NASIS GALATSI PC 1 11 53 1:4 45:59
48. IOAKEIMIDIS ALEXIOU AL. AIGALEO PC 1 11 49 1:4 37:57
49. HATZIMINAS BESIS AIGALEO PC 1 9 57 1:4 30:57
50. KAKOLIRIS LEMONIS PIRAEUS PC 1 9 52 1:4 41:61
51. KONTOGIORGIS ARAVANIS LEFKADA AMPALI 0 11 53 0:5 30:65
52. ANTONAKAS MARGARITIS AIGALEO PC 0 11 46 0:5 42:65

*** Η ντουμπλέττα Κοντογιώργης - Αραβάνης δεν προσήλθαν και έχασαν όλα τα match με 13-6


Doublettes Women 2022
Doublettes Women 2022

Round 1 Home Guest  
1 PRODROMIDOU / MPAKOULI KOLLA / MELETIOU 10:6
2 EMMANOUILIDOU / KAVVADIA VARDAKI / RAPTI 13:1
3 HARALAMBOPOULOU / HINOPOULOU SAKADAKI / KOUNTIOU 2:13
4 KARAVIA / VASILIADOU ASONITI / BAHIT 8:6
5 GALINOU / TZOUMA ORFANOU / LITTLE 7:13
6 PAPADAKOU / KOKKINAKI KOSMIDOU / STOJKOVA 8:4
7 GAVRIIL / DOKOUSLI TZAVARA / ORFANIDOU 10:13
8 STAVRIDES / LALIOTI ANDREOU / KALAKONI 13:0
       
Round 2 Home Guest  
9 PRODROMIDOU / MPAKOULI KARAVIA / VASILIADOU 13:12
10 PAPADAKOU / KOKKINAKI ORFANOU / LITTLE 10:9
11 TZAVARA / ORFANIDOU STAVRIDES / LALIOTI 11:13
12 SAKADAKI / KOUNTIOU EMMANOUILIDOU / KAVVADIA 12:9
13 VARDAKI / RAPTI ASONITI / BAHIT 13:0
14 ANDREOU / KALAKONI GAVRIIL / DOKOUSLI 10:13
15 KOLLA / MELETIOU KOSMIDOU / STOJKOVA 2:13
16 GALINOU / TZOUMA HARALAMBOPOULOU / HINOPOULOU 12:10
       
Round 3 Home Guest  
17 PAPADAKOU / KOKKINAKI STAVRIDES / LALIOTI 9:13
18 SAKADAKI / KOUNTIOU PRODROMIDOU / MPAKOULI 13:0
19 KOSMIDOU / STOJKOVA VARDAKI / RAPTI 10:7
20 TZAVARA / ORFANIDOU ORFANOU / LITTLE 13:12
21 GAVRIIL / DOKOUSLI EMMANOUILIDOU / KAVVADIA 7:13
22 GALINOU / TZOUMA KARAVIA / VASILIADOU 13:10
23 KOLLA / MELETIOU HARALAMBOPOULOU / HINOPOULOU 2:13
24 ASONITI / BAHIT ANDREOU / KALAKONI 5:13
       
Round 4 Home Guest  
25 STAVRIDES / LALIOTI SAKADAKI / KOUNTIOU 7:11
26 PRODROMIDOU / MPAKOULI PAPADAKOU / KOKKINAKI 7:13
27 EMMANOUILIDOU / KAVVADIA KOSMIDOU / STOJKOVA 8:11
28 TZAVARA / ORFANIDOU GALINOU / TZOUMA 13:7
29 ORFANOU / LITTLE HARALAMBOPOULOU / HINOPOULOU 9:13
30 KARAVIA / VASILIADOU ANDREOU / KALAKONI 5:8
31 VARDAKI / RAPTI GAVRIIL / DOKOUSLI 8:10
32 KOLLA / MELETIOU ASONITI / BAHIT 13:1
       
Round 5 Home Guest  
33 SAKADAKI / KOUNTIOU PAPADAKOU / KOKKINAKI 13:5
34 STAVRIDES / LALIOTI KOSMIDOU / STOJKOVA 12:13
35 TZAVARA / ORFANIDOU ANDREOU / KALAKONI 13:4
36 GALINOU / TZOUMA PRODROMIDOU / MPAKOULI 13:3
37 HARALAMBOPOULOU / HINOPOULOU GAVRIIL / DOKOUSLI 13:3
38 EMMANOUILIDOU / KAVVADIA KOLLA / MELETIOU 13:9
39 VARDAKI / RAPTI KARAVIA / VASILIADOU 10:7
40 ORFANOU / LITTLE ASONITI / BAHIT 13:5

SPORT Software - Ottmar Krämer-Fuhrmann
Final Ranking Doublettes Women 2022
Final Ranking Doublettes Women 2022

Rank Name 1 Name 2 Club Score BHN fBHN Games Points
1. SAKADAKI KOUNTIOU PETANCOLIQUES 5 14 74 5:0 62:23
2. KOSMIDOU STOJKOVA PETANCOLIQUES 4 12 70 4:1 51:37
3. TZAVARA ORFANIDOU AIGALEO PC 4 12 67 4:1 63:46
4. STAVRIDES LALIOTI PALAIO FALIRO PC 3 18 64 3:2 58:44
5. PAPADAKOU KOKKINAKI PALAIO FALIRO PC 3 16 70 3:2 45:46
6. EMMANOUILIDOU KAVVADIA GALATSI PC 3 14 62 3:2 56:40
7. HARALAMBOPOULOU HINOPOULOU GALATSI PC 3 13 65 3:2 51:39
8. GALINOU TZOUMA PETANCOLIQUES 3 12 60 3:2 52:49
9. GAVRIIL DOKOUSLI PETANCOLIQUES 2 14 59 2:3 43:57
10. PRODROMIDOU MPAKOULI AIGALEO PC 2 13 63 2:3 33:57
11. ORFANOU LITTLE AIGALEO PC 2 13 61 2:3 56:48
12. ANDREOU KALAKONI GALATSI PC 2 10 61 2:3 35:49
13. VARDAKI RAPTI PETANCOLIQUES 2 10 57 2:3 39:40
14. KOLLA MELETIOU PIRAEUS PC 1 12 60 1:4 32:50
15. KARAVIA VASILIADOU AIGALEO PC 1 9 53 1:4 42:50
16. ASONITI BAHIT GALATSI PC 0 8 54 0:5 17:60

SPORT Software - Ottmar Krämer-Fuhrmann
Top